Historic Grand Prix Cars Association

Historic Grand Prix Cars

Hét spektakel van de Grand Prix-racewagens!

Historic Grand Prix Cars

De Historic Grand Prix Cars Association staat garant voor auto’s uit de prille jaren van de Formule 1 tot en met 1965. Auto’s van legendarische constructeurs als Cooper, Brabham, Lotus, HWM en Aston Martin staan aan de start.

Zie hieronder de volledige lijst van deelnemende auto’s:

CarYearcc
MG K319341086s
Talbot Lago T2619484482
Cooper Bristol Mk 219531971
Cooper Bristol MkII19531971
Cooper Bristol T2319531971
Cooper Bristol Mk II19531971
Maserati 250F 251619552494
Maserati 250F 252119562493
Maserati 250F CM519572500
Lister Jaguar Monza GP19583781
Lotus 18 90719602500
Cooper T5119592085
Cooper T5319602495
Cooper T5319602462
Cooper T45/5119602495
Cooper T5119592495
Cooper T5319602495
Cooper T4319571500
Cooper T4519581475
Cooper T4519581500
Cooper T4519581960
Cooper T4519581960
Cooper T4519581960
LDS F119611470
Lotus 21 939/95219611498
Heron F119601488
Lotus 18 90819611500
Lotus 1819611500
Brabham BT1419651498
Cooper T71/7319641498
Brabham BT1119641500
Cooper T6019621500
Lotus 24 94719621494
BRM P26119641498
Cooper T66 F119631495
Brabham BT419622495
Cooper T53 Low Line19612498
Lotus 18 91519612500
Brabham BT419632700
Brabham BT3/419622497

Historic Grand Prix Cars Association

Koop nu jouw tickets
Historic GP Cars
Cookieverklaring

Onze website maakt gebruik van cookies

Op deze website maken we gebruik van cookies die jouw persoonlijke voorkeuren onthouden en het navigeren op deze website gemakkelijker maken.